Jak jsme dělali koncert pro 3000 lidí - Queeni

Potřebovala bych vědět kolik lidí dostaneme na první nádvoří. Touhle otázkou začaly přípravy doposud největší akce, kterou jsem na prvním nádoří pro našeho klienta zajišťovali.

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky.

Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.

 

 

Jak se akce povedla?

Jak byla organizovaná plocha na nádvoří?

Pokud uvažujete o pořádání podobné akce, určitě si předem prostudujte všechny parametry, které první zámecké nádvoří nabízí. Termín si můžete objendat zde

Co budete potřebovat pro organizaci podobné akce?

 

TBla salkdfja ůslkj asdf 
sdf asdflůkasjd fůlasj dfůlka jsdf 

a sdf asfd 

Text středasdf asdf asdf 

asdf asfd 

asdf asddf asdf  

Text vpravoasdf asfd 

Text podasfd asfd sdf asf 

 

 

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*