Svatební veletrh

Inspirace pro váši svatbu, oslavy, koncerty, konference, semináře...

 

Chystáme pro Vás již 5. ročník Svatebního veletrhu. Můžete se těšit na spoustu novinek! Podtitulem svatebního veletrhu je opět Svatba a Párty, proto neváhejte a přijďte se inspirovat, ikdyž zrovna neplánujete svatbu. 

Zároveň Zámecké návrší připravilo SOUTĚŽ O SVATEBNÍ OBŘAD ZDARMA v hodnotě 8.000 Kč. Plánuješ svatbu v roce 2020? Neváhej a zapoj se do soutěže o svatební obřad v chrámu Nalezení sv. Kříže v Litomyšli. Je to kostel, kde můžeš mít i civilní svatbu. Více informací naleznete zde: https://business.facebook.com/events/467271204192838/

V celém areálu Zámeckého návrší v Litomyšli je k dispozici více jak 15 sálů a učeben, které můžete využít pro pořádání vašich akcí. Zastav se na stánku Zámeckého návrší během veletrhu a my ti rádi poradíme s uskutečněním jakékoliv akce u nás. Máme bohaté zkušenosti s organizací svateb, veletrhů, kongresů, soukromých akcí, koncertů. Prostory, vybavení i zajištění veškerých služeb je pro nás samozřejmostí. 

Fotogalerii předešlých ročníků naleznete zde: https://www.svatebni-veletrh-litomysl.cz/cs/m-4-fotogalerie

Koncerty, divadelní vystoupení, semináře, svatební obřady, recepce, velké rauty. To vše můžete uspořádat v jedinečném prostředí památky UNESCO.

Kontaktujte nás:

Mgr. Lucie Rádrová

mail: lucie.radrova@zamecke-navrsi.cz
mobil: +420 602 245 405