Svatební veletrh

Už pomalu vidíte obrysy svého velkého dne...? Svatba, hostina, párty a vše co k tomu patří na jednom místě.

Svatba & Párty!

Čeká vás organizování důležitého dne ve vašem životě nebo v životě vašich blízkých? Záleží vám na tom aby to bylo dokonalé? Poznamenejte si do diářů druhou polovinu ledna na Zámeckém návrší!

Svatba & Párty je veletrh všeho co je spojeno s nezapomenutelnými životními zážitky. Nejedná se jen o svatby, ale také o významná životní jubilea,  dětské oslavy či opravdu vyjimečné firemní akce a kongresy. Čeká vás inspirace, která podnítí vaši vlastní kreativitu a pomůže vám tak stvořit něco skutečně osobitého.

Nové trendy a špičkový design se představí v oblasti společenského a svatebního oblečení, květin a květinových vazeb, nápaditých tabulí a prostírání, dortů a originálních sweet barů, nebo společenského líčení a účesů. Zjistíte jaké svatební prstýnky, šperky či spodní prádlo jsou právě in. Samostatnou sekcí je dokumentace vašeho životního okamžiku věnovaná svatebním fotografiím a videokoutkům.

Vlastní program akce je velmi pestrý, každoročně nabízí několik módních přehlídek, ukázky společenských tanců, ukázky různých druhů proměn ženy v nevěstu nebo zdobení svatebníc a slavnostních dortů. Velmi oblíbenou součástí festivalu sloužící oddychu je akrobacie na kolech či krasojízda.