Na festival vzdělávání přijede Martin Jaroš i DVTV

Pro veřejnost jsme letos připravili několik možností, jak se na festival vzdělávání podívat a dopřát si trochu toho nakopnutí plného inspirace. V neděli 23. února začínáme v zámecké jízdárně ve 14.00 krátkými inspirativními přednáškami. Na téma vzdělávání vystoupí celkem šest řečníků.

Martin Jaroš přiletí na festival z Kataru

Z Kataru přiletí marketingový guru Martin Jaroš. Určitě znáte jeho televizní reklamy, například tu s Chuckem Norrisem, a možná čtete i jeho glosy na facebooku. Při jeho přednášce se zaručeně pobavíte stejně jako u jeho televizních reklam. Dalším přednášejícím bude Ondřej Kania. Člověk, který prostřednictvím své firmy poslal studovat na školy v zahraničí už stovky českých studentů. Vlastní síť základních a středních škol a v roce 2019 jej časopis Forbes zařadil do prestižního evropského výběru 30 under 30. Jan Hábl bude mluvit o projektu Komenský 2020. Platí i 350 let od smrti Komenského jeho slova, že lidskost není úplně ztracena? Minimální plat nastupujícího učitele bude od března letošního roku 50 000 Kč. Ano, tohle je bohužel fakenews. Ale jak ji rozpoznat a co je to vlastně ta mediální výchova? O tom bude ve svých dvaceti minutách přednášet Sylvie Lauder. Svět, ve kterém žijeme, se mění neskutečnou rychlostí. Vladimír Dobeš se zamyslí nad tím, co to znamená pro školy a jestli mají vůbec šanci udržet se současným tempem krok. Učíte se rádi venku? Petr Daniš si pro vás připravil 5 důvodů, proč je to venku lepší. Nám to zní i jako originální návod, jak ve školách ušetřit za topení.

Martina Veselovského letos vystřídá Daniela Drtinová

V pondělí 24. února od 18:00 se veřejnost může těšit na natáčení rozhovorů internetové televize DVTV. Letos přijede své otázky na téma vzdělávání pokládat Daniela Drtinová. Jména hostů ještě neznáme, ale budeme je postupně zveřejňovat na webu konference a facebookové stránce @nakopnete.svoji.skolu.

Letos poprvé vstupenka na všechny přednášky i raut

Pro všechny, kteří chtějí vidět a slyšet ještě víc, jsme letos připravili speciální festivalovou vstupenku. Dostanete se s ní na nedělní přednášky i na pondělní natáčení DVTV, ale navíc také na pondělní dopolední blok odborných přednášek. Vstupenka vás současně opravňuje ke vstupu na pondělní společenský večer s rautem a večerní program v jízdárně.
Vstupenky na všechny pořady můžete zakoupit v předprodeji v informačním centru na náměstí nebo on-line na webu festivalu www.nakopnetesvojiskolu.cz. Na webu najdete i podrobný program konference s profily všech řečníků včetně fotografií. Nenechte si to ujít a přijďte se nakopnout.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*